Matryca energetyczna i inne spojrzenie na problemy zdrowotne.

19. 10. 26
posted by: Super User
Odsłony: 124

Matryca energetyczna i związana z nią moja podróż nie jest długa, ale za to bardzo intensywna i niezwykle wzbogacająca mój własny proces rozwoju duchowego.

Byłam u wielu znanych nauczycieli rozwoju osobistego i duchowego, mam styczność z różnymi ścieżkami rozwoju i różnymi nauczania.

  Ale dopiero uczestnictwo w kursach, otworzyło mi nowe okna i dało możliwość doświadczania wielu możliwości związanych z tymi naukami które obecne były w moim życiu już wcześniej. Nastąpiło we mnie pełne otwarcie na intuicję i ufność w nieomylność wszechświata. Jestem osobą nastawioną bardzo intelektualnie, co ma swoje minusy na drodze rozwoju duchowego. Często ego próbuje przejąć kontrolę, a czasami nawet mu się to udaje. W pewnym sensie staję się takim niedowiarkiem swoich możliwości, więc z każdym dniem uczę się a matryca energetyczna pomaga mi w tej walce.

Uczestnicząc w warsztatach, z których wynika, że matryca to metoda zbiór technik , w którym każdy z uczestników jest w swojej interakcji z własnym wszechświatem i jego wyrazem na polu matrycy a energia w niej skupiona w pewnym momencie ma prawo uwolnić się z nas samych. Zrozumienie czym jest pole matrycy i jak działa pokładana w niej energia nie jest na tyle ważna, aczkolwiek ma ona duży wpływ na podłoże w fizyce kwantowej. Widzimy sami, że wszystko ma wpływ na nasze życie i jest zależne od siebie. Żeby zrozumieć, to trzeba pojąć każdą teorię z nią związaną, ale nie ukrywam, że warto to zrobić.