Pierwszy masaż- refleksoterapia Kraków.

19. 10. 09
posted by: Super User
Odsłony: 122

Popijając czerwone wino w piątkowe popołudnie natrafiłam na artykuł o refleksoterapii. Nie lubię nowości i brak mi zaufania do ludzi odpowiedzialnych za masaże.

Dla mnie masaż to nie gładzenie rączką po ciele, ale masażysta powinien wyczuć ciało swojego pacjenta. Przecież chodzi nam o relaks, odnowę i poprawę stanu. W Krakowie słyszałam o wielu gabinetach, które oferują wszelkiego rodzaju masaże. Kogo wybrać? Jaki zabieg jest dla nas najlepszy? Tego jak i wiele innych informacji uzyskałam właśnie dzięki profesjonalistom po fachu.

Tutaj https://indicum.pl/refleksoterapia/, nabrałam zaufania do masażysty, że nie zrobią mi krzywdy a wręcz polepszą mój stan. Refleksoterapia Kraków, to same superlatywy, o których po krótce wspomnę. Niekiedy wyraźna reakcja organizmu pojawia się już po pierwszym masażu. Pacjent powinien zostać uprzedzony, że refleksoterapia w Krakowie znacząco pobudza oczyszczanie z toksyn i między innymi ze względu na ten fakt, istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia charakterystycznych odpowiedzi ustroju takich jak: potliwość, uczucie ciepła, zimna lub mrowienia, suchość w gardle, katar, wzmożone oddawanie moczu, pragnienie, senność, skłonność do śmiechu lub płaczu, wzmożony bądź słabszy apetyt, a nawet krótka choroba o cechach przeziębienia.

Wymienione symptomy są jak najbardziej normalne, świadczą o reagowaniu na terapię. Jeśli jednak wystąpiłyby w niepokojąco dużym nasileniu konieczne jest zmniejszenie częstotliwości wizyt, skrócenie czasu ich trwania, bądź większa delikatność dotyku. Masz wątpliwości, że refleksoterapia Kraków nie jest Ci potrzebna? Pomoc? Już dzisiaj musisz wiedzieć, że refleksoterapia Kra