DJ czy zespół na wesele - co wybrać?

19. 01. 24
posted by: Super User
Odsłony: 290

 

Gdy organizujemy wesele, to często duże znaczenie ma dobra zabawa. A o niej często decyduje zespół na wesele. Warszawa jest miastem, gdzie jest wiele zespołów. Jednym z wartych uwagi jest http://www.zespolfiesta.net . Jednak wiele osób zastanawia się czy aby na pewno wybrać zespół na wesele. Warszawa jest miastem, gdzie równie dobrze można znaleźć DJ-a. Często jest on znacznie tańszy, jednak czy to jego jedyna zaleta?

 

Zespół na wesele konta DJ

 

Nie ma znaczenia czy organizujesz wesele w Warszawie, Krakowie, czy jakiejś małej miejscowości. Zawsze możesz wybrać tak samo DJ-a jak i zespół na wesele. Warszawa po prostu daje trochę więcej możliwości niż inne miasta, ponieważ jest stolicą naszego kraju.

 

Według mnie warto się zastanowić nad DJ-em, ponieważ:

 

  • Jest on tańszy niż zespół na wesele. Nie ma znaczenia czy mówimy o Warszawie, czy innej miejscowości. DJ sam w sobie jest tańszy, a dodatkowo mniej kosztuje m.in. wyżywienie go.
  • Wiele osób uważa, że zespół na weselu psuje klimat. Szczególnie w mniejszych miejscowościach niż Warszawa niektóre osoby uważają, że zespoły oferują bardziej wiejski styl wesel, natomiast DJ jest bardziej eleganckim wyborem.
  • DJ często oferuje znacznie większy repertuar. Można nawet pozwolić gościom wybierać piosenki. Zespoły na weselach posiadają znacznie bardziej ograniczone możliwości.
  • Wiele uważa, że DJ-a się przyjemniej słucha, niż wykonania niektórych zespołów.

 

Ostateczna decyzja należy zawsze do pary młodej. Jednak niezależnie czy organizuje się wesele w dużym mieście jak Warszawa, czy w małej miejscowości to warto według mnie rozważyć wybranie DJ-a.