Jaki powinien być idealny zespół na wesele?

18. 12. 12
posted by: Super User
Odsłony: 258

 

http://www.zespolfiesta.net to kapela, którą na pewno warto w tym kontekście polecić. Składa się ona z profesjonalistów, którzy znają się na muzyce i potrafią budować za jej pomocą niepowtarzalny klimat każdej imprezy. Czym powinien wyróżniać się zespół, który wybierzemy na wesele?

 

Jakimi kryteriami warto kierować się dokonując tego – jakże trudnego - wyboru? Przede wszystkim ważne jest, aby nasz zespół na wesele nie tylko odtwarzał znane utwory przy pomocy własnych instrumentów i własnego wokalu, ale także odpowiednio je interpretował. Innymi słowy, na weselu zespół powinien żyć i pozytywną energię przekazywać wszystkim zgromadzonym biesiadnikom. Przysłowiowe „odklepywanie” utworów znudzić może bowiem każdego, a idea przyjęć weselnych jest przecież dokładnie odwrotna – liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Po drugie, zespół na wesele mu posiadać odpowiednie doświadczenie poparte pozytywnymi opiniami osób, które już miały okazję skorzystać z jego usług. Jedynie wówczas będziemy mogli mieć pewność, że nie dokonamy nietrafnego wyboru zespołu. Na wesele powinniśmy bowiem być bowiem przygotowani w każdym najmniejszym aspekcie, a wybór kapeli jest wręcz kwestią kluczową. Porównać go można do wyboru weselnej sali, sukni panny młodej czy menu serwowanego biesiadnikom. Zespół na wesele powinien nie tylko grać i śpiewać, ale również...czarować samą swoją obecnością.

 

Goście muszą czuć, że impreza kręci się wokół nich, że to oni stanowią jej serce.

 

Wówczas na pewno nie będą przytłoczeni marazmem i czym prędzej udadzą się parkiet, by zaprezentować swoje taneczne umiejętności.