Chirurgia stomatologiczna – Kraków, Warszawa i Poznań mają najlepszych specjalistów

18. 12. 07
posted by: Super User
Odsłony: 276

 

Chirurgia stomatologiczna to specjalizacja, która rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Mamy naprawdę światowej klasy specjalistów, którzy radzą sobie z najtrudniejszymi zabiegami. Ma to jednak swoje zróżnicowanie regionalne – mówią specjaliści z kps-krakow.com.pl . Gdy bierzemy pod uwagę taką specjalizację jak chirurgia stomatologiczna, Kraków, Warszawa i Poznań zdecydowanie wysuwają się na pierwszy plan pod względem jakości specjalistów i ich liczby.

 

Nic dziwnego, specjalizacja chirurgiczna w stomatologii jest najbardziej wymagająca, a więc najlepsi specjaliści pozostają w dużych ośrodkach akademickich, często tych, w których się kształcili, stąd Kraków, Poznań i stolica.

 

Które z tych miast jest najlepsze? I tu mamy niespodziankę. Choć w większości rankingów wygrywa stolica, w rubryce chirurgia stomatologiczna Kraków jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o liczbę specjalistów, w tym specjalistów posiadających co najmniej tytuł doktora. A więc wykwalifikowana kadra chirurgiczna to domena krakowskiej stomatologii.

 

Dlatego pacjenci polscy i zagraniczni najczęściej wybierają chirurgię stomatologiczną w Krakowie, szczególnie gdy chodzi o bardziej skomplikowane zabiegi wymagające pewnej ręki najlepszego chirurga dentysty.